emj10 napisał(a):

Cudu nie było i Katar wygrał dość zasłużenie. Saric na swoim topowym poziomie zdecydowanie ułatwił zadanie sędziom, a nasi bramkarze nie dołożyli nawet cegiełki do naszego wyniku w obronie.
Szkoda, ale nie byliśmy faworytem ani bukmacherów, ani osób, które widziały jak gra Katar na tej imprezie.
|
Widziałem jak gra Katar na tej imprezie - nic specjalnego nie prezentują. Wystarczyłoby, że w końcówce sędziowie gwizdnęliby ewidentne przejście albo nie gwizdnęli karnego i tego dość zasłużonego zwycięstwo raczej by nie było...