Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.01.2015, 18:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Cudu nie było i Katar wygrał dość zasłużenie. Saric na swoim topowym poziomie zdecydowanie ułatwił zadanie sędziom, a nasi bramkarze nie dołożyli nawet cegiełki do naszego wyniku w obronie.

Szkoda, ale nie byliśmy faworytem ani bukmacherów, ani osób, które widziały jak gra Katar na tej imprezie.
Widziałem jak gra Katar na tej imprezie - nic specjalnego nie prezentują. Wystarczyłoby, że w końcówce sędziowie gwizdnęliby ewidentne przejście albo nie gwizdnęli karnego i tego dość zasłużonego zwycięstwo raczej by nie było...
Odpowiedz cytując