Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.01.2015, 18:43
Cudu nie było i Katar wygrał dość zasłużenie. Saric na swoim topowym poziomie zdecydowanie ułatwił zadanie sędziom, a nasi bramkarze nie dołożyli nawet cegiełki do naszego wyniku w obronie.

Szkoda, ale nie byliśmy faworytem ani bukmacherów, ani osób, które widziały jak gra Katar na tej imprezie.
Odpowiedz cytując