Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 30.01.2015, 18:41
Nasza gra w obronie to przyczyny porażki - tyle tylko, czy gra mogła wyglądać lepiej? Na samym początku łapiemy 6 minut kar - twardsza obrona to byłyby kolejne wykluczenia. Sędziowie wg mnie kontrolowali przewagę Kataru, było kilka momentów w drugiej połowie, gdzie powinni zagwizdać inaczej a ich błędy nie pozwalały nam na złapanie kontaktu z rywalami.
Odpowiedz cytując