|
Nasza gra w obronie to przyczyny porażki - tyle tylko, czy gra mogła wyglądać lepiej? Na samym początku łapiemy 6 minut kar - twardsza obrona to byłyby kolejne wykluczenia. Sędziowie wg mnie kontrolowali przewagę Kataru, było kilka momentów w drugiej połowie, gdzie powinni zagwizdać inaczej a ich błędy nie pozwalały nam na złapanie kontaktu z rywalami.
|