Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.01.2015, 18:24
Pozamiatane, o dziwo gospodarzom nawet nie musieli za bardzo pomagać sędziowie. Ironiczne brawa naszych zawodników w kierunku sędziów po meczu były nie na miejscu, sędziowie na pewno nie wypaczyli wyniku. Ale rozumiem nerwy.

Wielkie ukłony za walkę, ale Katar był dziś zwyczajnie lepszy. Jak chwycą wiatr w żagle to naprawdę mogą zdobyć to mistrzostwo.
Ostatnio edytowane przez felipe : 30.01.2015 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując