Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
30623
30.01.2015, 17:44
ha,ha warszawiaczek "rozmywacz" dalej myśli że rządzi Pis , duopol do 2020
, wytłumaczcie mu że od 8 lat rządzi jego urbanoplatfusiarnia ,halo tu ziemia
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 30.01.2015 o godz. 17:47.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906