|
W dzisiejszym PS jest ciekawy artykuł na temat naszej sytuacji. Z wypowiedzi "Głowy" można wywnioskować, że piłkarze są już zmęczeni całą sytuacją. Mam nadzieję, że RG nie "pojechał" na fantazji podczas pierwszej konferencji. W końcu te wielkie nadzieje związane z jego osobą musiały mieć chyba jakieś podstawy.
Co do karnetów i biletów, to nieważne kto ma jakie zdanie na ten temat, ale Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ każdy jeden zakupiony przez kibica bilet lub karnet klubowi NIE ZASZKODZI, a w jakimś stopniu POMOŻE! Wybaczcie za te truizmy, ale mam wrażenie, że co poniektórzy zdają się o tym zapominać.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|