|
Wy tu sobie tak piszecie tak o finansowaniu Wisły o zbiórkach pieniędzy, tymczasem Smuda miał do dyspozycji 3 rezerwowych ... a wszyscy młodzi "zdolni" idą na wypożyczenia. Trochę to dla mnie mało zrozumiałe chyba, że rzeczywiście coś jest na rzeczy w temacie sponsora i pozyskania nowych zawodników.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|