Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 30.01.2015, 12:06
Dlatego rzygam tymi ich petrodolarami i związaną z tym korupcją. Życzę im jak najgorzej, szczególnie dzisiaj. Mam nadzieję, że pogonimy ten katarski misz-masz, choć nikt nam sprzyjać nie będzie.
Odpowiedz cytując