Temat
:
Mistrzostwa świata w piłce ręcznej - Katar 2015
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
42
30.01.2015, 12:06
Dlatego rzygam tymi ich petrodolarami i związaną z tym korupcją. Życzę im jak najgorzej, szczególnie dzisiaj. Mam nadzieję, że pogonimy ten katarski misz-masz, choć nikt nam sprzyjać nie będzie.
gypsy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gypsy
Znajdź inne posty napisane przez gypsy