Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69543
Stary 30.01.2015, 11:15
plytko myslicie... karnet karnet karnet... nie kazdy kupi karnet... ale jesli bedzie konto to moze jak nie Ty to moze ktos inny placi albo INWESTOR POPROSTU WPLACI czemu zakladasz od razu ze nie? czemu nie sprobowac przez chociaz 1 rok i ja bym chcial zeby klub cos takiego zorganizowal bo to bedzie medialne, bezpieczne, bez zadnych podteksow ze Ci ktos to zabierze... glupi przyklad legly pokazuje ze 2 mln maja na transfery... kazdy pomysl nawet sprawdzony gdzie indziej tu odrazu nie... ale pomysl Wislakow jest okolo w calej Polsce z 50 tys ktorzy ogladaja kibicuja klubowi nie powierz mi ze nie ma tam jakiego milionera w tej liczbie osob... ktory akurat cos rzuci wiecej nawet 100 tys zl patrz ile to dlanas i dla klubu bedzie kasy...
Odpowiedz cytując