Temat
:
Mistrzostwa świata w piłce ręcznej - Katar 2015
Wyświetl pojedynczy post
Biroman
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2012
Offline
#
40
30.01.2015, 08:50
Katar nie dał tym zawodnikom obywatelstwa w takim sensie w jakim rozumie się je gdziekolwiek indziej, w tym u nas. Oni dostali tzw "obywatelstwo sportowe", nikt z nich nie zrzekł się swojego dotychczasowego obywatelstwa.
Biroman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Biroman
Znajdź inne posty napisane przez Biroman