Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.01.2015, 21:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. W tym Katarze niby grają takie dobre grajki więc jak to jest, że tacy dobrzy zawodnicy mogli zostać naturalizowani - rozumiem, że przepisy są podobne jak w piłkę i gracz, który grał mecz jako senior w reprezentacji A nie może już grać dla reprezentacji B?
Jak to wygląda? Zmierzam do tego, że nie rozumiem jak można sobie kupić naprawdę dobrych zawodników. Bo powiedzmy na przykładzie piłki nożnej, ci najlepsi grają w swoich reprezentacjach i nawet gdyby jakiś kraj chciał zrobić taki myk jak Katar to kogo by wziął do swojej kadry żeby się bić o medale MŚ? Nie czaję tego.
są dwie "wersje" naturalizowanych, jedna wersja nigdy nie grała w reprezentacji swojego kraju, druga wersja miała dwuletnia przerwę po występach w swoich reprezentacjach, taki przepis istnieje do naturalizowania w piłce ręcznej , wymyślili go Katarczycy ? , pieprzu dodaje fakt że katarska federacja zakontraktowała hiszpańskich kibiców w liczbie 60 sztuk , opłacili przelot zakwaterowanie i kaske w wysokości 2000 euro , ciekawy będzie ewentualny mecz Katar v Hiszpania
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.01.2015 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując