Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30614
Stary 29.01.2015, 21:09
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawsze to są wyniki KORWiN-a i KNP, a także wynik Palikota do prezydenckich kompletnie od czapy
Wyniki KNP i KORWiN-a mnie wcale nie zdziwiły. Poparcie dla tej pierwszej partii zapewne na takim poziomie już zostanie i będzie z biegiem czasu dryfować w dół. Zapewne, podzielą los UPR. Co, to oznacza? Być może wspólne listy z Ruchem Narodowym, ale to dopiero za jakiś czas. Te ponad 3% KORWiN-a, to efekt przejęcia struktur i lwiej części elektoratu starego KNP. Poparcie dla Palikota w sondażu prezydenckim też nie jest jakimś zaskoczeniem zważywszy na notowania jego partii, które oscylują w granicach tego wyniku, który ma w tymże sondażu. Ogórek za Palikotem, to nie jest żadna sensacja. Mam kilku znajomych popierających SLD, którzy w ogóle tej Pani nie kojarzą i jak sami mówili przerzucą swoje głosy bądź to na Palikota bądź też na Komorowskiego.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!