RAFi89 napisał(a):

8 albo 9, z tym zagranicznym zaciągiem to bym nie przesadzał, bo może 2-3 to solidni zawodnicy a reszta na kolana nie powala.
Natomiast mają jedną gwiazdę na ławce trenerskiej i to w ich grze widać. Do tego cały czas pewnie lekceważeni to i łatwiej o niespodziankę.
|
jestem zaskoczony , trochę oglądam ręczną , ale naprawdę nie słyszałem o ich sukcesach , mieli w ogóle jakieś sukcesy ?
znalazłem 16 miejsce w 2003 roku ,a ich potęga wygląda tak
http://www.sportowefakty.pl/pilka-re...-rywal-polakow
tak jak pisałem jeden rodowity Katarczyk odgrywa wiodącą rolę w zespole,w całej ekipie jest ich faktycznie więcej