Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 29.01.2015, 18:04
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
8 albo 9, z tym zagranicznym zaciągiem to bym nie przesadzał, bo może 2-3 to solidni zawodnicy a reszta na kolana nie powala.
Natomiast mają jedną gwiazdę na ławce trenerskiej i to w ich grze widać. Do tego cały czas pewnie lekceważeni to i łatwiej o niespodziankę.
jestem zaskoczony , trochę oglądam ręczną , ale naprawdę nie słyszałem o ich sukcesach , mieli w ogóle jakieś sukcesy ?

znalazłem 16 miejsce w 2003 roku ,a ich potęga wygląda tak http://www.sportowefakty.pl/pilka-re...-rywal-polakow

tak jak pisałem jeden rodowity Katarczyk odgrywa wiodącą rolę w zespole,w całej ekipie jest ich faktycznie więcej
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.01.2015 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując