kerim1906 napisał(a):

|
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
|
Grają. Sami Katarczycy. Nieważne czy rodowici, czy napływowi. Nie ma co dzielić słów na czworo. Mają obywatelstwo, są Katarczykami. I to pisane wielką literą, a nie małą.
Zgadzam się z opiniami, że teraz już zwycięstwo Kataru czy to w półfinale czy w finale, źle by się przysłużyło temu sportowi.
Obawiam się też naszej porażki sportowej, a nie przy stoliku sędziowskim. Są naprawdę dobrzy i są w gazie.
A nasi już dość poobijani.