Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 29.01.2015, 17:15
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
Grają. Sami Katarczycy. Nieważne czy rodowici, czy napływowi. Nie ma co dzielić słów na czworo. Mają obywatelstwo, są Katarczykami. I to pisane wielką literą, a nie małą.
Zgadzam się z opiniami, że teraz już zwycięstwo Kataru czy to w półfinale czy w finale, źle by się przysłużyło temu sportowi.
Obawiam się też naszej porażki sportowej, a nie przy stoliku sędziowskim. Są naprawdę dobrzy i są w gazie.
A nasi już dość poobijani.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując