Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.01.2015, 16:50
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
8 albo 9, z tym zagranicznym zaciągiem to bym nie przesadzał, bo może 2-3 to solidni zawodnicy a reszta na kolana nie powala.
Natomiast mają jedną gwiazdę na ławce trenerskiej i to w ich grze widać. Do tego cały czas pewnie lekceważeni to i łatwiej o niespodziankę.
Odpowiedz cytując