kerim1906 napisał(a):

|
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
|
8 albo 9, z tym zagranicznym zaciągiem to bym nie przesadzał, bo może 2-3 to solidni zawodnicy a reszta na kolana nie powala.
Natomiast mają jedną gwiazdę na ławce trenerskiej i to w ich grze widać. Do tego cały czas pewnie lekceważeni to i łatwiej o niespodziankę.