Wyświetl pojedynczy post
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.01.2015, 16:13
Oglądałem dwa mecze grupowe Katarczyków do tego wszystkie Polaków. Jestem przekonany, że jeśli uda się zagrać w obronie tak jak w meczach ze Szwecją oraz Chorwacją to zwycięstwo będzie nasze. Gra w ataku Kataru opiera się na 2-3 graczach, skrzydła zupełnie nie istnieją. Tak małą ilością klasowych zawodników ofensywnych, bez rozrzucania na boki nie będą w stanie przebić się przez naszą defensywę. Próbować będą rzutów z dalszej odległości, pare z nich na pewno znajdzie drogę do bramki, ale wierzę, że również nasi bramkarze staną na wysokości zadania i przy dobrej współpracy z blokiem defensywnym wyciągną sporo rzutów. Wygramy kolejny mecz obroną.
Odpowiedz cytując