Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.01.2015, 15:21
nie po to jakis tam dziki Katar wpompowal tyle milionow w organizacje turnieju ( byc moze tez na "ulatwienie decyzji" w organizacje mistrzostw ) , druzyne skladajaca sie w wiekszosci z legii cudzoziemskiej , zeby teraz odpasc z druzyna-kopciuszkiem jakim jest teraz Poska , obawiam sie ze jesli sportowo rady nie dadza to zabezpieczyli sie w inny sposob , obym sie mylil ale jak wielkie turnieje odbywaja sie w krajach tego typu to zawsze sa jakies jaj gospodarskie, dotyczy to ogolnie dyscyplin sportowych , chocby Olimpiady u Azjatow , albo pilkarskie MS itp .....zaciag Katarski ma niezla druzyne ale nie nie do przejscia , ale poza granicami organizatora mistrzostw
Odpowiedz cytując