|
Kilogramowy, a co rozumiesz pod pojęciem trollingu? Czy przypadkiem sam go nie uprawiasz? Pamiętam jak szafowałeś tu kiedyś rzekomą pedofilią w Kościele katolickim. Kiedy ja wraz z Jaroo1 wypunktowaliśmy Twoje wypociny w ogóle nie odniosłeś się do tematu tylko uciekłeś jak szczur. Jak nazwać, więc taką postawę? W tym temacie publikuje dużo użytkowników, z którymi się nie zgadzam w pewnych kwestiach, ale oni w odróżnieniu od Ciebie w mniejszym lub większym stopniu merytorycznie odnoszą się do tematu. Ty wrzucasz regularnie jakiegoś „gorącego kartofla”, którego następnie ktoś łapie i merytorycznie „studzi”. Gdy ten ktoś ośmieszy w ten sposób Twoją tezę zamiast odbić piłeczkę kontrargumentami wyma.....sz jakimś nowym hasłem i błędne koło toczy się dalej.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|