|
No, ale nie róbmy sobie jaj. Przypominam, że w Ekstraklasie już występował „gwiazdor” z ligi mołdawskiej - niejaki Suvorov. W drużynie pasiastej sąsiadki wcale nie błyszczał na tle innych zawodników. A przecież przychodził do nich ze znacznie lepszej drużyny niż ten cały Ricardinho.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|