Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17048
Stary 29.01.2015, 12:46
Cytat:
21 maja Ricardinho przyjechał na testy do Wisły i zagrał w jednym towarzyskim meczu "Białej Gwiazdy", 22 maja z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dwa dni później Jacek Bednarz poinformował, że Ricardinho nie wypadł dobrze na tle innych zawodników i klub rezygnuje z jego dalszego testowania. Następnego dnia klub FK Nevėžis poinformował, że Ricardinho zostanie zawodnikiem litewskiego zespołu. Nie pograł tam jednak długo, bo już pod koniec sierpnia przeniósł się do GKS-u Bogdanka z polskiej pierwszej ligi.
10 znaków.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując