|
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere
Offline
|
|
Cytat:
|
21 maja Ricardinho przyjechał na testy do Wisły i zagrał w jednym towarzyskim meczu "Białej Gwiazdy", 22 maja z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dwa dni później Jacek Bednarz poinformował, że Ricardinho nie wypadł dobrze na tle innych zawodników i klub rezygnuje z jego dalszego testowania. Następnego dnia klub FK Nevėžis poinformował, że Ricardinho zostanie zawodnikiem litewskiego zespołu. Nie pograł tam jednak długo, bo już pod koniec sierpnia przeniósł się do GKS-u Bogdanka z polskiej pierwszej ligi.
|
10 znaków.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|
|