Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17047
Stary 29.01.2015, 12:38
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.pl/ricardin...spieler/106041

gorszy od czarnych na pewno nie będzie, a i polskie realia nie są mu obce
A czy to czasem nie jego odpaliliśmy ze 3 lata temu na testach?
Odpowiedz cytując