FraMat napisał o kandydacie na Prezydenta RP Dudzie Andrzeju "kto tak naprawdę w Polsce go zna"
zniszczyłeś system , jest to argument
, mam nadzieję że będziesz "odszczekiwał" 
Szpeniu , ja wiem że wczoraj niejaki piechociński odarł Cię ze złudzeń co do frania ale nie wyżywaj się na forum , przyjmij to z godnością , w końcu to Twoja ekipa z urbanoplatfusami na czele którą popierasz od 8 lat , poza tym prośba , wiem że warszawiaczek emj10 ma wredny charakter i robi za kapustę , prowokatora i rozmywacza, ale Ciebie o to nie podejrzewałem , paradne dostałem na priv....? , finansista , ha, ha ,jak potrzebujesz informacji pytaj śmiało ale nie mieszaj tutaj życia prywatnego ok ?
palikot napisał w odpowiedzi do mnie o Kukizie
"on nie jest w pełni logiczny, ale intencje ma dobre" zgadzam się