!!IRIVER!! napisał(a):

Byłoby wielką krzywdą dla światowej piłki ręcznej, żeby taki zespół zagrał w finale MŚ. Nie mówię tego dlatego, że ograliby Polaków. Uważam, że ten zlepek gwiazd które się sprzedały za petrodolary powinien odpaść już dziś i szkoda, iż do tego nie doszło. Nie oglądałem żadnego ich meczu, nie wiem też jak się spisywali arbitrzy. Wypada mieć nadzieję, że w piątek dojdzie do kolejnego cudu.
|
Dokładnie, czas skończyć ta farsę. Kupiony turniej, kupienie zawodnicy, kupieni kibice i co jeszcze ?