Jest wspaniale! Nasi osiągnęli już i tak coś ponad stan! kto w ogóle z was liczył po porażce z Niemcami czy Danią, że damy radę wejść do strefy medalowej?
Patrząc na mecze Katarczyków, to tracą oni dużo bramek, a więc obrona nie jest tak szczelna jak u nas. Musimy przede wszystkim wypracować min. 4 bramkową przewagę bo jeśli będziemy grali na styk to nam końcówkę w 100% wydrukują sędziowie.
P.S. co innego gra za Petrodolary, które i tak dostaną z umowy a co innego gra dla Ojczyzny. Myślę, że nasi sercem i zaangażowaniem wydrą finał farbowanym lisom z Kataru...
