Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 28.01.2015, 23:26
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ps. Niebywale frajersko przegrała dzisiaj Dania... Aż się wierzyć nie chciało jak dali się wyruchać w ostatniej sekundzie. Stawiam na finał Polska-Francja.
Dokładnie.

Osobiście ja mimo historycznego zwycięstwa nad Chorwacją na wielkiej imprezie wstrzymuję się z euforią do meczu z Katarem, bo to może być niestety bolesny cios. Parę palców powybijałem w życiu w tą dyscyplinę sportu, więc wiem, że taki dopływ ogranych zawodników robi różnicę nawet w niższych ligach szczypiorniaka, a co tu dopiero mówić o ekipie, która bierze jednego z lepszych zawodników z Bałkanów, dokłada do tego bramkarza Barcelony i na koniec doprawia sosem kilku europejskich emerytów i obiecującego kubańskiego zawodnika. Naprawdę mocna paka i to nie będą żarty w piątek po tym jak z kwitkiem odprawili Niemców
Odpowiedz cytując