kerim1906 napisał(a):

dwdx1906 wygrałeś , po tym co przeczytałeś o jak piszesz pieszczotliwie bronku i nie zmieniasz zdania , potwierdzam bronek jest "przyzwoity inaczej"
palikot prawde mówiąc nigdy nie wiem o co mu chodzi ,widziałem go ostatnio w jakimś programie z niejakim fiedotowem ( taki ruski szpion udający chyba dziennikarza),gadka była o Ukrainie , Kukiz w większości zgadzał się z tym ruskiem , nie wierzyłem co mówi , ale to nie pierwszy taki jego występ
Szpenio miał trudny dzień ? tydzień ? , miesiąc ? czy rok ? niepotrzebne skreślić
|
on nie jest w pełni logiczny, ale intencje ma dobre.
Takie rzeczy dzieją się na prawicy: Wilk(KNP) Zawisza(RN) i Stonoga organizują spisek... wygląda to jak mały okrągły stół
https://www.facebook.com/video.php?v=745770138833759