Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 28.01.2015, 22:03
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie patrzeć to niestety, ale Katar będzie faworytem. Jedna sprawa, że gospodarz, druga że mają sędziów i władze związkowe w ręku, ale najgorsze jest to, że oni naprawdę dobrze grają na tym turnieju. Przegrali w grupie jedynie z Hiszpanią prowadząc w pierwszej połowie 10-8.

Zarko Markovic pozyskany z reprezentacji Czarnogóry jest obecnie trzecim strzelcem turnieju:
http://www.ihf.info/files/competitio.../TOPSCORER.pdf

Danijel Saric z Barcelony jest piątym bramkarzem pod względem skuteczności na bramce:
http://www.ihf.info/files/competitio.../pdf/TOPGK.pdf

Swoje dokładają Rafael Capote z Kuby oraz Jovo Damjanovic.
Byłoby wielką krzywdą dla światowej piłki ręcznej, żeby taki zespół zagrał w finale MŚ. Nie mówię tego dlatego, że ograliby Polaków. Uważam, że ten zlepek gwiazd które się sprzedały za petrodolary powinien odpaść już dziś i szkoda, iż do tego nie doszło. Nie oglądałem żadnego ich meczu, nie wiem też jak się spisywali arbitrzy. Wypada mieć nadzieję, że w piątek dojdzie do kolejnego cudu.

Dziś przy 14-17 traciłem nadzieję, a gdy dostaliśmy podwójną karę, czekałem na wymiar kary... No i potem ta cudowna końcówka... Popełnialiśmy zdecydowanie mniej prostych błędów i od razu przełożyło się to na wynik.

Ps. Niebywale frajersko przegrała dzisiaj Dania... Aż się wierzyć nie chciało jak dali się wyruchać w ostatniej sekundzie. Stawiam na finał Polska-Francja.
Odpowiedz cytując