kerim1906 napisał(a):

dwdx1906 wygrałeś , po tym co przeczytałeś o jak piszesz pieszczotliwie bronku i nie zmieniasz zdania , potwierdzam bronek jest "przyzwoity inaczej"
palikot prawde mówiąc nigdy nie wiem o co mu chodzi ,widziałem go ostatnio w jakimś programie z niejakim fiedotowem ( taki ruski szpion udający chyba dziennikarza),gadka była o Ukrainie , Kukiz w większości zgadzał się z tym ruskiem , nie wierzyłem co mówi , ale to nie pierwszy taki jego występ
|
No bo jest przyzwoity inaczej

Przyzwoity posługując się językiem nowomowy
Nie jestem zwolennikiem Komora. Pamiętajmy o tym żeby kierować się miłością a nienawiścią (i nie chodzi mi o politykę tzw. miłości).