Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30593
Stary 28.01.2015, 20:51
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
dwdx1906 wygrałeś , po tym co przeczytałeś o jak piszesz pieszczotliwie bronku i nie zmieniasz zdania , potwierdzam bronek jest "przyzwoity inaczej"



palikot prawde mówiąc nigdy nie wiem o co mu chodzi ,widziałem go ostatnio w jakimś programie z niejakim fiedotowem ( taki ruski szpion udający chyba dziennikarza),gadka była o Ukrainie , Kukiz w większości zgadzał się z tym ruskiem , nie wierzyłem co mówi , ale to nie pierwszy taki jego występ
No bo jest przyzwoity inaczej Przyzwoity posługując się językiem nowomowy Nie jestem zwolennikiem Komora. Pamiętajmy o tym żeby kierować się miłością a nienawiścią (i nie chodzi mi o politykę tzw. miłości).