Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30589
Stary 28.01.2015, 20:29
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Eee no pewnie, że nie podpisze. Tak jak nie podpisał ustawy o podniesieniu wieku emerytalnego, pełnego dziur Kodeksu wyborczego, którego część przepisów uchylił TK, czy wreszcie ostatnio bubla w sprawie kopalń.
Nie spodziewałem się że nie podpiszę . Jest cień szansy że zw. czy innych nie podpisze. Poza tym nawet gdyby był takim samym <nie chcę wulgaryzować dyskusji> jak Urban, to przynajmniej nie musi zakładać krawata, żeby wiedzieć gdzie ma twarz, a gdzie dupę.

@kerim1906 - kończąc temat. Jest przyzwoity jeśli porównasz go do jego POpapranych kolegów. Niestety w polskim sejmie większość to ludzie pokroju Bronka i jeszcze gorsi. Praktycznie cała koalicja (z wyjątkiem kilkunastu osób), a także spora część opozycji (SLD, TR, pewnie kilka osób z PiS'u) to lewactwo działające na niekorzyść państwa i demoralizujące społeczeństwo. Bronek jest w miarę łagodnym przejawem tego gówna.