Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30581
Stary 28.01.2015, 20:02
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Komorowski sprawia wrażenie przyzwoitego, ale tylko w POlszewickich telewizorniach, które próbują zaszczepić jedynie słuszne poglądy w umysłach swoich widzów. Z tym przykładem, to pojechałeś po bandzie. Komorowski i Urban, to w zasadzie jeden diabeł. Zestawienie ich obok siebie, to, tak jak wybór między sraczką, a zatwardzeniem. Ani jedno ani drugie pożytku nie przynosi.
Komor przynosi jednak wielką stratę. On jednak w tej telewizorni nie będzie otwarcie i ostro naśmiewał się z wiary, a Urban to robi jak jest tylko zaproszony. A masa ludzi niestety czerpię wiedzę tylko z tv.