dwdx1906 napisał(a):

Sprawiać wrażenie, a być przyzwoitym to różnica Rozważam tylko i wyłącznie w drugiej turze, jeśli drugi kandydat byłby jeszcze gorszy. Na pierwszy rzut oka Duda wydaje mi się sensowniejszy, ale jeszcze nie wiele o nim wiem i dlatego tak napisałem. A Ty na kogo byś zagłosował w II turze gdybyś miał do wyboru Bronka i powiedzmy Urbana?
|
Komorowski sprawia wrażenie przyzwoitego, ale tylko w POlszewickich telewizorniach, które próbują zaszczepić jedynie słuszne poglądy w umysłach swoich widzów. Z tym przykładem, to pojechałeś po bandzie. Komorowski i Urban, to w zasadzie jeden diabeł. Zestawienie ich obok siebie, to, tak jak wybór między sraczką, a zatwardzeniem. Ani jedno ani drugie pożytku nie przynosi.