Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30579
Stary 28.01.2015, 19:44
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
Sprawiać wrażenie, a być przyzwoitym to różnica Rozważam tylko i wyłącznie w drugiej turze, jeśli drugi kandydat byłby jeszcze gorszy. Na pierwszy rzut oka Duda wydaje mi się sensowniejszy, ale jeszcze nie wiele o nim wiem i dlatego tak napisałem. A Ty na kogo byś zagłosował w II turze gdybyś miał do wyboru Bronka i powiedzmy Urbana?
Komorowski sprawia wrażenie przyzwoitego, ale tylko w POlszewickich telewizorniach, które próbują zaszczepić jedynie słuszne poglądy w umysłach swoich widzów. Z tym przykładem, to pojechałeś po bandzie. Komorowski i Urban, to w zasadzie jeden diabeł. Zestawienie ich obok siebie, to, tak jak wybór między sraczką, a zatwardzeniem. Ani jedno ani drugie pożytku nie przynosi.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!