Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30576
Stary 28.01.2015, 19:31
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
Komor przynajmniej sprawia wrażenie przyzwoitości.
Przyzwoity człowiek:
  1. nie niszczyłby z premedytacją swoich podwładnych (vide przywoływana przeze mnie i przez kerima sprawa prof. Szeremietiewa);
  2. nie wypowiadałby się w ten sposób o Smoleńsku i nie żartowałby sobie z Tuskiem w momencie lądowania samolotu na pokładzie, którego znajdowały się ciała ofiar tamtej katastrofy;
  3. powiedziałby prosto z mostu, co łączy go z WSI, żeby położyć kres wszelkim pogłoskom krążącym na ten temat od lat;
  4. nie wykrztusiłby z siebie słów: „Śpij, kolego, w ciemnym grobie, niech się Polska przyśni tobie!” wypowiedzianych na pogrzebie jednego z największych zdrajców Rzeczpospolitej, czyli Jaruzelskiego
  5. nigdy nie nadałby Orderu Orła Białego takiej antypolskiej kreaturze jak Michnik.


A, jeżeli faktycznie rozważasz oddanie swojego głosu na niego, to z mojej strony pozostaje tylko to:

http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!