Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30571
Stary 28.01.2015, 18:58
Po moich wcześniejszych wypowiedziach większość chyba wzięła mnie za leminga. Cóż, jestem młody, w trakcie kształcenia i... na szczęście z maleńkiego ośrodka
Nie jestem fanem Bronka. Po prostu nie wiem o Dudzie nic poza tym że jest aktywnym europosłem z PiS'u, prawnikiem i niefortunnie wypowiada się na temat Ukrainy. To trochę za mało żeby oddać głos. Napisałem, że jeśli będzie taka potrzeba to przyjrzę mu się dokładniej i zobaczę, czy rzeczywiście będzie lepszy od Bronka. Póki co mam innego faworyta.

@smuga - a kto z władz PO jest "mniej zły" od Komora? Lekarz Kopacz z psiapsiółkami popierająca aborcję? Kaszub Tusk? Podróżnik Sikorski? Komor przynajmniej sprawia wrażenie przyzwoitości.

@kerim1906 - nie napisałem że Komor jest najlepszym prezydentem. Mógłby być, gdyby myślał samodzielnie. A niestety tak nie jest. Jego teksty o tym że jest za życiem i dlatego broni in vitro pokazują, że ktoś mu robi wodę z mózgu. Od wielu lat.