Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.01.2015, 09:11
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, że Biegler daje naszym chłopakom pie i mówi grajcie. Za to podoba mi się to, że grają w obronie jak nigdy
co do ilosci strat to zaskoczę i powiem, że Polska popełnił ai ch wiecej. Jakies 61 lub 17 w porównaniu do 15 szwedzkich... To tez wiele mówi, jak wielki wkład w zwyciestwo mial Szmal.
No wlasnie slyszalem, czytalem i wlasnie szkoda bo mysle, ze potencjal mamy zeby lepiej ta pilka operowac w ataku jednak.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując