Pan Jotka napisał(a):

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, że Biegler daje naszym chłopakom pie i mówi grajcie. Za to podoba mi się to, że grają w obronie jak nigdy 
co do ilosci strat to zaskoczę i powiem, że Polska popełnił ai ch wiecej. Jakies 61 lub 17 w porównaniu do 15 szwedzkich... To tez wiele mówi, jak wielki wkład w zwyciestwo mial Szmal.
|
No wlasnie slyszalem, czytalem i wlasnie szkoda bo mysle, ze potencjal mamy zeby lepiej ta pilka operowac w ataku jednak.