Temat
:
Pomoc dla mojej córki Oli
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
8
28.01.2015, 00:21
Pomagajcie, pomagajcie. Na pewno pomoc dziecku sprawi Wam dużo większą frajdę i satysfakcję niż wypicie piwa czy inna przyjemność.
Błogosławieństwa Bożego i zdrowia dla małej bohaterki!
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906