Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30535
Stary 27.01.2015, 22:37
napisałem o tobie "prawicowcu" co myślę , zainspirowały mnie twoje"głębokie przemyślenia" o tabletce , nie oczekuje z tobą żadnej dyskusji , nie pochlebiaj sobie , to był tylko opinia , bez odbioru
'