Wyświetl pojedynczy post
bori79
Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.01.2015, 20:27
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za wpłacone darowizny. Dzięki temu opłacenie kolejnego turnusu jest coraz bliższe

Zwłaszcza jedna osoba wykazała się bardzo dużą hojnością.

Serdecznie dziękujemy !!
Ostatnio edytowane przez bori79 : 27.01.2015 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując