Temat
:
Pomoc dla mojej córki Oli
Wyświetl pojedynczy post
bori79
Member
Od: 01.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
7
27.01.2015, 20:27
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za wpłacone darowizny. Dzięki temu opłacenie kolejnego turnusu jest coraz bliższe
Zwłaszcza jedna osoba wykazała się bardzo dużą hojnością.
Serdecznie dziękujemy !!
Ostatnio edytowane przez bori79 : 27.01.2015 o godz. 20:29.
bori79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bori79
Znajdź inne posty napisane przez bori79