palikot napisał(a):

słyszałem, że za związkami partnerskimi też jest za... to jest jakaś modern zone w Pisie?
|
kerim1906 masz odpowiedź, dlaczego nic by nie wyszło z tej koalicji jak i Twoich przemyśleń wcześniejszych odnośnie rozwiązania ulicznego.
Platfusy wygrają- chvjnia. PiS wygra- nie zdobędzie sam większości. Zdobędzie- założenie bardziej fiction niż science. Koalicja. Ale z kim? KNP po odejściu KORWINa? % śladowy. KORWIN? Proszę Was. Znów nawet list nie zdąży ułożyć.
Zostały arbuzy. Albo 1 raz będą komukolwiek wierni (tym razem mają samorządy), albo koalicja z nimi. Możma wywnioskować co o tym myślę. Sytuacja tak żałosna, że aż się ryczeć chce.