Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomB
Member
Od: 11.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
17045
27.01.2015, 06:31. Węgry: jest z czego wybierać, a liga ciągle niedoinwestowana
Węgry: jest z czego wybierać, a liga ciągle niedoinwestowana
http://www.2x45.info/aktualnosci/327...doinwestowana/
p.s.biorąc pod uwagę transfer Richárda Guzmics,warto chyba zwrócić uwagę na Wegry
tomB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomB
Znajdź inne posty napisane przez tomB