Wyświetl pojedynczy post
tomB
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17045
Stary 27.01.2015, 06:31. Węgry: jest z czego wybierać, a liga ciągle niedoinwestowana
Węgry: jest z czego wybierać, a liga ciągle niedoinwestowana

http://www.2x45.info/aktualnosci/327...doinwestowana/

p.s.biorąc pod uwagę transfer Richárda Guzmics,warto chyba zwrócić uwagę na Wegry
Odpowiedz cytując