Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
1902
26.01.2015, 23:39
W Krakoeie bywam tylko na mecze. A przez karte bede musial jechac specjalnie do Krakowa aby ja wyrobic. Powinna byc opcja przedluzenia waznosci przez internet.
TS&ZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS&ZKS
Znajdź inne posty napisane przez TS&ZKS