TS&ZKS napisał(a):

|
Najgorszą sprawą są właśnie te karty kibica :/ Niestety do Krk mam ponad 100 km, karta straciła ważność, a chce kupić karnet. I tu zaczynają się schody :/
|
Masz w ....u czasu do pierwszego meczu, więc nie sraj koprem.

Na pewno zdążysz i wyrobić kartę i kupić karnet. Choćby w drugiej turze sprzedaży.