Trochę mnie tutaj nie było

Witajcie ponownie.
Ponieważ zbliża się czas rozliczania pitów jeżeli nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki.
Wypełniając PIT wystarczy wpisać:
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI
Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji.
Jednocześnie jeżeli ktoś ma ochotę wspomóc rehabilitację można wpłacać na specjalnie utworzone konto lub za pomocą szybkich płatności internetowych, wpłaty od 1 zł.
https://zrzutka.pl/fbtvvg
lub
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795
Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori"
Dużo nam też pomożesz jeżeli polubisz profil Oli na
Facebooku