Wyświetl pojedynczy post
bori79
Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.01.2015, 18:59. Pomoc dla mojej córki Oli
Trochę mnie tutaj nie było Witajcie ponownie.
Ponieważ zbliża się czas rozliczania pitów jeżeli nie macie komu przekazać 1% to przekażcie go na rehabilitację mojej córki.

Wypełniając PIT wystarczy wpisać:
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI
Ciebie nic nie kosztuje a nam pomoże w kosztownej rehabilitacji.

Jednocześnie jeżeli ktoś ma ochotę wspomóc rehabilitację można wpłacać na specjalnie utworzone konto lub za pomocą szybkich płatności internetowych, wpłaty od 1 zł.
https://zrzutka.pl/fbtvvg

lub

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795
Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori"


Dużo nam też pomożesz jeżeli polubisz profil Oli na Facebooku
Odpowiedz cytując