Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 26.01.2015, 18:18
Sardyn napisał(a):Wyświetl post
Jest fajnie w naroznikach Czesc siedzi czesc stoi Doping jest jak najbardziej Srednia wieku trudno okreslic Mysle ze +30
Leh71 napisał(a):Wyświetl post
Górne piętro narożnika D to przede wszystkim starzy bywalcy sektora X-jak kolega wcześniej napisał średnia wieku przekracza 30 rzekłbym że nawet podchodzi do 40.
Atmosfera bardzo dobra.
Dzięki. 10 znaków.
Odpowiedz cytując