|
Senior Member
Offline
|
#1898

26.01.2015, 18:18
|
Sardyn napisał(a): 
Jest fajnie w naroznikach Czesc siedzi czesc stoi Doping jest jak najbardziej Srednia wieku trudno okreslic Mysle ze +30
|
Leh71 napisał(a): 
Górne piętro narożnika D to przede wszystkim starzy bywalcy sektora X-jak kolega wcześniej napisał średnia wieku przekracza 30 rzekłbym że nawet podchodzi do 40.
Atmosfera bardzo dobra.
|
Dzięki. 10 znaków.
|
|