Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30523
Stary 26.01.2015, 12:31
Za jego rządów cofniemy się o 25 lat! jak sam przyznaje.
Kaczyński: Możemy wygrać wybory, może wtedy nastąpić 1989 rok
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1..._nastapic.html

Kaczyński już nieźle odjechał, w jego stetryczałej głowie Duda wygrywa w drugiej turze, a Pis nawet nie potrzebuje koalicjanta w przyszłym sejmie bo ma taką miażdżącą większość - zastanawiam się jaka będzie miał minę ten dziadyga po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich i sejmowych i czy poda się do dymisji jeżeli jego chore rojenia nie będą się zgadzać z rzeczywistością?