Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 26.01.2015, 10:12
A ja mam pytanie do osób z narożnika, dokładnie z górnego piętra.
Jak wygląda tam sytuacja w kwestii dopingu? Stoi się? Średnia wieku powyżej 20 lat? To tak odnośnie karnetu.
Wiecie o co chodzi.
Odpowiedz cytując