Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1892
Stary 25.01.2015, 20:57
palikot napisał(a):Wyświetl post
po prostu zachowujecie się jak przekupki na bazarze... co pół roku ten sam lament, i licytowanie się czy klub powinien dać rabat 10 czy 20 zł... to jest bez sensu, bo tak naprawdę w perspektywie pół roku jakie znaczenie ma 10 zł?
Ktoś kto kupuje karnet na Wisłę stale, to w ogóle nie patrzy w rubrykę "wolna sprzedaż", tylko kupuje i już. Nie widzę sensu przeciągać liny o to, czy 10 zł czy może 20 zł rabatu jest odpowiednie, tym bardziej w sytuacji finansowej klubu.
Polecam karnety kupować nie żydzić. Wisła gotówki potrzebuje!
Większa zniżka lojalnościowa to kolejny argument, żeby karnet kupić jak ktoś się waha akurat na dana rundę.
Odpowiedz cytując