Wizard napisał(a):

|
Nie wiem jak można powiedzieć, że LG G2 czy LG3s są klockowate
|
Nie napisałem nigdzie, że G3s może wydać się klocem - była mowa o G2 i G3. No takie jest moje odczucie, choć G2 jeszcze jest w miarę i tak jak piszesz ma dobrze zagospodarowany przedni panel. Ramka odgradzająca wyświetlacz od brzegów jest wąziutka. A G3 to już zdecydowanie cegła.
Tak jak wcześniej wspomniałem, najlepsze opcje za tą kasę to S4, Z1, G2. W elektromarketach nie ma sensu kupować bo ceny są wyższe o 100-150zł niż w necie.