MichaelMyers napisał(a):

|
Slask zatrudnil dwoch doswiadczonych Slowakow na krotkie umowy z opcjami przedluzenia,narazie oni tam beda zarabiac tyle co juniorzy, dopiero jak sie sprawdza dadza im podwyzke.W perspektywie gry w naszej lidze zaden pilkarz ze Slowacji nie odmowi, chocby z tego wzgledu, ze stad latwiej sie wypromowac.My bedziemy testowac brazylijczykow 4 sortu, co z tego ze pilkarsko swietna narodowosc jak pilkarz duzo slabszy.Nawet dodatkowy sparing dzien po Tiraspolu juz gramy, ciekawe kto w nim wystapi i znow bedzie kompromitacja jak z Sigma.My nigdy z tych dlugow nie wyjdziemy bez dochodow, Legii kilkanascie lat w europie nie bylo, dopiero jak klub przejeli nowi wlascicieli i to splacili, to zaczeli budowac silna druzyne.Nic nie bedzie za chwile ani za rok jak nie bedzie hojnego wlasciciela.Taktyka Bednarza niczego ludzi nie nauczyla, dalej ta sama filozofia redukujemy koszta i tyle,tyle ze przychody mamy juz na poziomie klubow, ktore bronia sie przed spadkiem z ligi.Co z tego ze mniej wydajemy jak nie zarabiamy,a to sie bilansuje.dwa lata Bednarz rzadzil i jest biedniej niz jak zaczynal.Smuda gada, ze on widzi co jest za darmo i szkoda czasu, a nastepnego dnia znow z Kapka takich samych testuja.Dobra, niech sie wyglupiaja dalej, w kazdym razie jezeli nie przedluza umowy ze Stilicem, to juz tylko ktos kompletnie odrealniony moze widziec Wisle w pucharach.
|
„Sytuacja finansowa jest bardzo trudna, mamy dług właścicielski i dług wobec stron trzecich (…) nie tylko wierzymy, ale także mamy plan i wizję, aby tę sytuację zmienić.
Może to potrwać rok dwa a może 5 lat
nikt nie podał żadnego terminu wyjścia z długów
życie to nie FM gdzie kilkoma kliknięciami wszystko da się załatwić