Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30510
Stary 25.01.2015, 18:27
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że powrót do starych nawyków i wyzwisk rodem z czworaka. Wieś jednak pozostaje do końca życia w człowieku, nieprawdaż?

Ten post też jest mistrzowskim pod tym względem, że jest to idealny przykład na to, że można nic nie wiedzieć na dany temat, a napisać kilka pokracznych zdań obrażając kilka osób po drodze.
Najbardziej interesuje mnie, które to stwierdzenie uznałeś za "obrażające" dla Ciebie? Tak czy inaczej wrażliwość zaskakująca jak dla kogoś, kto na lewo i prawo wali od: "... dawnych etatowych członków partii próbujących wyciągać jakieś brudy z przeszłości na dawnym-nowym odcinku pracy" czy "aparatczyków". Tym bardziej dziwne że określenie Twojej osoby jako "analny Manuel" chyba Ci nie specjalnie przeszkadza.
Jeśli natomiast chodzi o "pisanie kilku pokracznych zdań na temat o którym się nic nie wie" to już od bardzo dawna jesteś w tym absolutnym mistrzem. Co widać choćby po "fachowości" Twoich wypowiedzi na temat firm konsultingowych.