emj10 napisał(a):

Widzę, że powrót do starych nawyków i wyzwisk rodem z czworaka. Wieś jednak pozostaje do końca życia w człowieku, nieprawdaż? 
Ten post też jest mistrzowskim pod tym względem, że jest to idealny przykład na to, że można nic nie wiedzieć na dany temat, a napisać kilka pokracznych zdań obrażając kilka osób po drodze.
|
Najbardziej interesuje mnie, które to stwierdzenie uznałeś za "obrażające" dla Ciebie? Tak czy inaczej wrażliwość zaskakująca jak dla kogoś, kto na lewo i prawo wali od:
"... dawnych etatowych członków partii próbujących wyciągać jakieś brudy z przeszłości na dawnym-nowym odcinku pracy" czy "
aparatczyków". Tym bardziej dziwne że określenie Twojej osoby jako "
analny Manuel" chyba Ci nie specjalnie przeszkadza.
Jeśli natomiast chodzi o "
pisanie kilku pokracznych zdań na temat o którym się nic nie wie" to już od bardzo dawna jesteś w tym absolutnym mistrzem. Co widać choćby po "fachowości" Twoich wypowiedzi na temat firm konsultingowych.