Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69433
Stary 25.01.2015, 18:22
Cytat:
dalej ta sama filozofia redukujemy koszta i tyle
Wpieprzmy się w większe długi, będziesz miał swojego Stilica i trzy mecze w LE.
A od właściciela, proszę Cię grzecznie, odwal się. Chodzisz podobno na mecze od lat osiemdziesiątych więc powinieneś go doceniać jeszcze bardziej niż my.
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 25.01.2015 o godz. 18:25.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując